Tesettür Modasında Düğün Şıklığı

Tesettür Modasında Düğün Şıklığı

03 Haziran 2017

Yaklaşan yaz mevsimi ile birlikte düğünlerde de hızlı bir artış başladı. Düğün demek tatlı bir telaş demektir. Hal böyle olunca yemekten, düğünün yapılacağı mekâna; ikramlıklardan düğünde giyilecek elbise ve kullanılacak aksesuarlara kadar her ayrıntı kendi çapında önem arz etmeye başlamaktadır. Hayatımızda bazı günler oldukça özeldir ve sadece bir kere yaşanır. Bu sebeple bu gibi günlerde her şeyin çok güzel olmasını isteriz. Tesettürlü hanımlar, genç kızlar ve ya düğünü sahibini özellikle birinci dereceden yakınları için tesettür abiye modelleri oldukça önemlidir. Kendi tarzından ödün vermeden farklı bir şıklık yakalamak ve güzel günleri daha da özel bir hale getirmek için tesettür abiye çeşitlerinin en güzelini seçmek isterler. 

En Güzel Abiyeler 

Her güzel abiye size uymayabilir. Bu sebeple fiziksel ölçülerinizi iyi yorumlarsanız doğru abiye seçimi yaparak oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Abiye seçiminde yaş aralığı, boy, kilo ve ten rengi gibi ayrıntılar oldukça önemlidir. Örneğin çok kilolu hanımlar için tarlatansız ve daha sade abiyeler seçilebilir. Koyu renkler kullanılarak fazlalık olan kilolar kapatılabilir ve hoş bir görünüm elde edilebilir. Genç kesim için tesettür abiye seçiminde ise gençlerin enerjisini dışarı yansıtan canlı renkler, sadeliğin simgesi olan pudra renkler tercih edilebilir. Bu platformda eşarp ve başörtüsü ayrıntısı de  tesettür abiye kıyafetlerin tamamlayıcısı niteliğinde olduğundan bunlarla ilgili ayrıntılara da dikkat edilmesi ve kıyafetteki aksesuarların birbirini boğmamasına özen gösterilmelidir. Örneğin türbanda çok fazla ayrıntı ve hareket varsa, bunun altına daha sade abiye seçimi; abiyede çok fazla hareket varsa daha sade bir türban seçimi doğru tercih yakalamak anlamına gelir. 

Online Kataloglar 

Online alışveriş sistemleri dünyanın modasını ayağınıza getiri ve hayalini kurduğunuz pek çok tesettür abiye modelinin modele dökülmüş haline görmenizi sağlar. Aklınızda bir fikir yoksa ve ya merak ettiğiniz farkı konular varsa bunlarla ilgili olarak tüm ayrıntılar için canlı destek hattından yardım alabilirsiniz. Beğendiniz ürünü kısa bir sürede adresinize getirtebilir, içinize sinmeyen ürünleri zahmetsizce iade edebilirsiniz. Online alışveriş kolaylığı sayesinde bir defada büyük meblağlar ödemeden taksitli tesettür abiye ve aksesuarlarını satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.