sadsad x
asdasd

Büyük Beden Abiye

Abiye, genellikle kadınların tercih ettiği özel gecelerde giyilen kıyafetlerin bütünüdür. Abiye, giyilen gecelerin bir kısmı nişan, düğün, özel bir davet ve bunun gibi mekanlarda abiyeler tercih edilir. Bu abiyeler, kişinin giyim tarzına göre değişmektedir. Kısa abiyeler, uzun abiyeler gösterişli gösterişsiz birçok abiye seçeneği sunulmaktadır. Bu kıyafetler genellikle oldukça dikkat çeken kıyafetlerdir. Abiye kıyafetlerin bazılarında dekolteye yer verilmektedir. Bu tamamen kişinin kendi tercihi ile ilgilidir.

 

 Her Büyük Beden Abiye Kıyafeti Şatafatlı mıdır?

 

 Abiye kıyafetleri denince aklımıza taş, gösteriş ve buna benzer şey gelmektedir. Her abiye kıyafeti bu şekilde değildir. Kişinin zevkine göre daha gösterişsiz, sade abiye kıyafetleri de mevcuttur. Bu tamamen seçen kişi ile alakalıdır. Aynı şekilde dekoltede bazı kıyafetleri olduğu gibi bazı kıyafetler de yoktur. Bu kıyafetleri taşıyacak kişi isterse dekolteli isterse dekoltesiz parçalar seçebilir. Tamamen zevkine göre değişim göstermektedir.

 

 Her Vücut Tipine Uygun Büyük Beden Abiye Bulmak Mümkün müdür?

 

 Abiyeler, isterse özel dikim, isterse mağazadan direk satın alınabilir. Abiyeler, özel dikim olursa kişinin kendi vücut ölçülerine göre dikilir. Eğer satın alınacaksa bu abiyeler büyük beden abiye, dar kesim abiye, uzun abiye ve buna benzer abiyeler olarak değişmektedir. Bu türler tamamen kişinin zevkine göre hitap eder. Oldukça şık olan bu kıyafetler herkes tarafından tercih edilmektedir. Renk aralıkları mevcuttur. Model aralıkları da en az renk aralıkları kadar fazladır. Abiyeler genellikle günlük kıyafet olarak kullanılmamaktadır.

 

 Büyük Beden Abiyelerde Daha Çok Hangi Detaylara Ağırlık Verilir?

 

 Abiyeler de kişinin tercihine göre istediği detaylara göre ağırlık verilmektedir. Genellikle son zamanlarda dantel ve taş ağırlıklı abiyeler tercih edilmektedir. Abiyelerin etekleri pullarla, işlemelerle kaplıdır. Tercih edilen yere göre bu modeller değişim göstermektedir. Daha şık ve sade abiyeler şık davetlerde tercih edilmektedir. Daha gösterişli, taşlı abiyeler ise düğünlerde kına gecelerinde ve bunun gibi yerlerde daha çok tercih edilir.

 

 Kişinin zevkine rengine seçeceği kıyafete göre değişim gösterir. Bazı abiyelerin, yakası kapalıyken bazı abiyelerin yakası v yaka şeklinde gelmektedir. Doğru tercihlerle doğru renk skalası ile muhteşem abiyeler gözleri büyülemektedir. Kadınların vazgeçilmezi olan şıklık her koşulda her şartta sağlanmaktadır. Bu şıklıkların vazgeçilmez elbisesi de abiyelerdir.

Filtrele

8

Modaselvim SUAL SUAL Beli Taşlı Şifon Abiye 5217PCT869 Lila

4

Modaselvim SUAL SUAL Bağlama Detaylı Şifon Abiye 6038LPN858 Laci

3

Modaselvim SUAL SUAL Taş Detaylı Saten Abiye 801AZ865 Laci

3

Modaselvim SUAL SUAL Taş Detaylı Saten Abiye 801AZ865 İndigo
 
  İndirim
   İndirim

8

Modaselvim SEPETTE NET %10 İNDİRİM SUAL Omuzu Taş İşlemeli Saten Abiye 52880ALM181 Mürdüm
3.160,00 TL 1.575,00 TL
 
  İndirim
   İndirim

8

Modaselvim SEPETTE NET %10 İNDİRİM SUAL Omuzu Taş İşlemeli Saten Abiye 52880ALM181 Zümrüt
3.160,00 TL 1.575,00 TL

4

Modaselvim SUAL SUAL Beli Drapeli Şifon Abiye 5202PCT864 İndigo

4

Modaselvim SUAL SUAL Taş Detaylı Organze Tül Abiye 5192PCT864 Laci

4

Modaselvim SUAL SUAL Beli Drapeli Şifon Abiye 5202PCT864 Zümrüt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.