sadsad x
asdasd

Büyük Beden Elbise

Moda Selvim büyük beden kategorisinin alt kategorilerinden bir tanesi de elbise kategorisidir.

 

 Moda Selvim 

 

 Tesettür modasına yön veren Moda Selvim, büyük beden kategorisi ile büyük beden tesettürlü müşterilerine de hizmet vermektedir. Yeni sezon ürünleri ve 2022 ilkbahar / yaz koleksiyonu ile son moda ürünler modaselvim.com adresindedir. 

 

 Moda Selvim Büyük Beden Elbise 

 

 Moda Selvim, büyük beden elbise modelleri ile tesettürlü büyük beden müşterilerine hitap etmektedir. Birbirinden güzel desenlerde ve renklerde büyük beden elbiseler mevcuttur. Uygun fiyatlı kaliteli büyük beden elbiseleri incelemek ve sipariş vermek için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 Moda Selvim Büyük Beden Elbise Modelleri

 

 Bunlar; gipür detaylı, düğmeli, beli bağcıklı kot, yarım düğmeli, desenli, kolları zebra desenli aerobin, garnisi deri, bolero görünümlü, pötikareli, çiçek desenli, beli bağcıklı, aksesuar düğmeli, kemerli düğmeli, hasır kemerli, çizgili kat kat, zincir desenli belmando, önden düğmeli balıksırtı jile, deri detaylı, nakışlı belmando, yandan bağlamalı, balıksırtı desenli salopet ve çapa desenli tesettür elbise olmak üzere modeller mevcuttur.

 

 Bunlar; brode astarlı, çift renkli aerobin, taş işlemeli, benek desenli tül, kemerli üç renk, çiçek desenli kemerli, kolları nakışlı, kuşaklı aerobin ve eteği kat kat şifon olmak üzere daha birçok çeşitte model mevcuttur.

 

 Moda Selvim sitesini, kategorileri ve büyük beden kategorileri incelemek ve sipariş vermek için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

 Moda Selvim Büyük Beden Abiye Elbise 

 

 Abiye elbiseler ile dikkatleri üzerinize çekerek en şık ve hoş görüntüyü sağlayacaksınız. Özel günlerinize Moda Selvim ailesi de eşlik eder sizlerin yanında olacaktır. Uygun fiyata en güzel abiye elbiseler ise Moda Selvim de mevcuttur. 

 

 Abiye elbiseler farklı kumaşlarda farklı renk ve desenlerde birden çok çeşit vardır. Bunlar; varak desenli, eteği volanlı, kolları pilise detaylı, pul payetli kemerli, bel detaylı simli tül, puantiyeli organze, pul payet, drapeli şifon tulum, kolları pelerinli şifon, pul payetli etekli, drapeli saten, kemeri taşlı şifon, boncuk işlemeli tül, dantel detaylı şifon, dantel işlemeli tül, piliseli şifon ve çiçekli saten abiye olmak üzere abiye çeşitleri mevcuttur.

Filtrele
 bahar İndirimi

6

Modaselvim YAZ FIRSATLARI Yakası Bağcıklı Şifon Elbise 5440AB368 Laci
1.229,90 TL 809,90 TL
1.229,90 TL 809,90 TL

13

Modaselvim Elbise Beli Tünelli Aerobin Elbise 103MP806 Siyah

20

Modaselvim Elbise Drapeli Aerobin Elbise ASM2569 Taş

4

Modaselvim Elbise Eteği Fırfırlı Aerobin Elbise 102MP806 Somon

4

Modaselvim Elbise Eteği Fırfırlı Aerobin Elbise 102MP806 Vizyon

4

Modaselvim Elbise Eteği Fırfırlı Aerobin Elbise 102MP806 Siyah

4

Modaselvim Elbise Eteği Fırfırlı Aerobin Elbise 102MP806 Lila

4

Modaselvim Elbise Eteği Fırfırlı Aerobin Elbise 102MP806 Gri

13

Modaselvim Elbise Beli Tünelli Aerobin Elbise 103MP806 Haki
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.