sadsad x
asdasd

Büyük Beden Elbise

Moda Selvim büyük beden kategorisinin alt kategorilerinden bir tanesi de elbise kategorisidir.

 

 Moda Selvim 

 

 Tesettür modasına yön veren Moda Selvim, büyük beden kategorisi ile büyük beden tesettürlü müşterilerine de hizmet vermektedir. Yeni sezon ürünleri ve 2022 ilkbahar / yaz koleksiyonu ile son moda ürünler modaselvim.com adresindedir. 

 

 Moda Selvim Büyük Beden Elbise 

 

 Moda Selvim, büyük beden elbise modelleri ile tesettürlü büyük beden müşterilerine hitap etmektedir. Birbirinden güzel desenlerde ve renklerde büyük beden elbiseler mevcuttur. Uygun fiyatlı kaliteli büyük beden elbiseleri incelemek ve sipariş vermek için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 Moda Selvim Büyük Beden Elbise Modelleri

 

 Bunlar; gipür detaylı, düğmeli, beli bağcıklı kot, yarım düğmeli, desenli, kolları zebra desenli aerobin, garnisi deri, bolero görünümlü, pötikareli, çiçek desenli, beli bağcıklı, aksesuar düğmeli, kemerli düğmeli, hasır kemerli, çizgili kat kat, zincir desenli belmando, önden düğmeli balıksırtı jile, deri detaylı, nakışlı belmando, yandan bağlamalı, balıksırtı desenli salopet ve çapa desenli tesettür elbise olmak üzere modeller mevcuttur.

 

 Bunlar; brode astarlı, çift renkli aerobin, taş işlemeli, benek desenli tül, kemerli üç renk, çiçek desenli kemerli, kolları nakışlı, kuşaklı aerobin ve eteği kat kat şifon olmak üzere daha birçok çeşitte model mevcuttur.

 

 Moda Selvim sitesini, kategorileri ve büyük beden kategorileri incelemek ve sipariş vermek için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

 Moda Selvim Büyük Beden Abiye Elbise 

 

 Abiye elbiseler ile dikkatleri üzerinize çekerek en şık ve hoş görüntüyü sağlayacaksınız. Özel günlerinize Moda Selvim ailesi de eşlik eder sizlerin yanında olacaktır. Uygun fiyata en güzel abiye elbiseler ise Moda Selvim de mevcuttur. 

 

 Abiye elbiseler farklı kumaşlarda farklı renk ve desenlerde birden çok çeşit vardır. Bunlar; varak desenli, eteği volanlı, kolları pilise detaylı, pul payetli kemerli, bel detaylı simli tül, puantiyeli organze, pul payet, drapeli şifon tulum, kolları pelerinli şifon, pul payetli etekli, drapeli saten, kemeri taşlı şifon, boncuk işlemeli tül, dantel detaylı şifon, dantel işlemeli tül, piliseli şifon ve çiçekli saten abiye olmak üzere abiye çeşitleri mevcuttur.

Filtrele

8

Modaselvim Elbise Düğme Detaylı Kolyeli Elbise 203DVL817 Siyah

6

Modaselvim Elbise Düğme Detaylı Aerobin Elbise PL4346 Siyah

8

Modaselvim Elbise Kaplama Kemerli Şifon Elbise 5150AL357 Lila

10

Modaselvim Elbise Beli Lastikli Aerobin Elbise 424BRZ597 Siyah

8

Modaselvim Elbise Kaplama Kemerli Şifon Elbise 5150AL357 Saks

3

Modaselvim Elbise Beli Lastikli Terikoton Elbise 8234BRZ597 Bordo&Siyah

7

Modaselvim Elbise Kemerli Helen Elbise 233DVL817 İndigo

10

Modaselvim Elbise Beli Lastikli Aerobin Elbise 424BRZ597 Gül Kurusu

3

Modaselvim Elbise Beli Lastikli Terikoton Elbise 8234BRZ597 Kahve&Somon
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.