sadsad x
asdasd

Başörtüsü 

Moda Selvim, tesettür giyiminde her zaman için ön planda ve siz değerli müşterilerimiz için sevilen bir marka olmuştur. 

 

 Baş Örtüsü

 

 Tesettürlü kadınların dolaplarında her zaman için birden fazla eşarp ya da şal bulunmaktadır. Bunun nedeni ise her kombinlerini farklı bir başörtüsü ile kombinlemeleridir. Eşarplarını ya da şallarını kombinlerine göre seçerek bir uyum yakalarlar. 

 

 Moda Selvim Baş Örtüsü 

 

 Moda Selvim başörtüsü kategorisi şal ve eşarp olmak üzere ikiye ayrılır.

 

 Eşarp ya da şal bulmak kolaydır fakat kaliteli eşarp ya da şal bulmak kolay değildir. Kaliteli eşarp ve şal için ise modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden güzel desenlerde ve renklerde yüzlerce eşarp ve şal modeli sizlere sunulmuştur. Şal ve eşarp çeşitlerinde 11 farklı renk seçeneği mevcuttur.

 

 Moda Selvim eşarp ve şal modelleri ile her kombininize uyum sağlayarak şıklığınıza şıklık katacaksınız. Özel günlerinizde, spor şık olmak istediğiniz de ve günlük hayatınızda her zaman kullanabileceğiniz modeller mevcuttur. Kaliteli kumaşı sayesinde girdiğiniz ortamlarda dikkat çekecek ve iltifatlar alacaksınız. 

 

 Moda Selvim Eşarp 

 

 Birçok farklı renk ve desen de eşarp modeli vardır. Moda Selvim'in en çok sevilen eşarp türü ise tivil eşarptır. Tivil eşarp modelinin birden çok renk ve desen çeşidi mevcuttur. Daha fazla eşarp modeli incelemek ve satın almak için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 Moda Selvim Şal Modelleri

 

 Farklı renk ve çeşitler de birçok şal modeli modaselvim.com adresindedir. Bunlar; kraş pamuk, Medine ipeği, kobe krep, ipeksi jakar serisi geometrik desen, şifon, ipeksi jakar serisi dinamica, krinkıl, ipeksi jakar serisi balıksırtı, cazz, kristal, Medine, spring, bambu, bone, pure, gipürü taşlı hazır bone, krep, nervüllü bone ve üç bantlı hazır bone olmak üzere birçok çeşit mevcuttur. 

 

 İpeksi jakar serisi, yeni sezon bir seri olup son derece kaliteli ve uygun fiyatlı şallardan oluşmaktadır. Desenli olan jakar serisinin balıksırtı, dinamica ve geometrik desenli olanları mevcuttur. Şifon şallar ise bu senin en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Daha fazla şal modeli incelemek ve satın almak için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

 

Filtrele
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.