sadsad x
asdasd

TESETTÜR GİYİM

Tesettür giyim, son yıllarda moda sektöründe modacıların ayrı bir özen gösterdiği alan olmuştur. Tesettür elbise, tulum modellerine kadar hanımların en gözde modellerini bulabileceğiniz Moda Selvim, tesettür giyimde öncü olmaya devam ediyor. Klasik tesettür giyim alanında yeni sezon modeller Moda Selvim'de yine en güzel tasarımlarla satışta. 

Tüm bayanların tercih ettiği tesettür giyim modelleri geniş ürün yelpazesi ile Moda Selvim’de yerini alıyor. En şık ve en moda tesettür giyim modellerini rahatlıkla bulabilir, yılın modasını yakından takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlı modelleri ile tesettür giyim modasında vazgeçilmez satış sitesi olan Moda Selvim, ödeme kolaylığı ile her zaman hanımlarının yanında.

Klasik tesettür giyim modellerinde en çok tercih edilen yeni sezon modellerimiz her gün yenileri eklenmektedir. Günlük her yaşa uygun klasik tesettür modelleri, yine indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

GENÇ TESETTÜR GİYİM

Tesettür modellerimiz içerisinde yer alan genç tesettür giyim yeni sezon kıyafetler, sezona uygun en güzel renklerde ve rahat tasarımlar ile genç kızların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Her gün en yeni genç tesettür modelleri sayfamızdan takip ederek satın alabilirsiniz.

YENİ SEZON TESETTÜR

Her sezon en yeni ürünlerin bulunduğu kategorimizde yine yüzlerce farklı modelleri bulabilirsiniz. Yeni sezon tesettür giyim modellerimiz içerisinde yer alan tasarımlar en çok tercih edilen, en kaliteli üretim ürünleridir. 

Bu Kategorinin Öne Çıkanları
  Filtrele

  5

  Modaselvim FIRSAT ÜRÜNÜ Yarım Fermuarlı Spor Takım 247NZR779 Vizyon&Siyah

  8

  Modaselvim Tunik Yarım Düğmeli Bürümcük Tunik 1005MRT754 Açık Lila

  5

  Modaselvim Tunik Çizgili Tesettür Tunik 1015MRT754 Yağ Yeşili

  1

  Modaselvim Tunik Arkadan Düğmeli Kot Tunik 6138MZ203 Koyu Kot

  1

  Modaselvim Tunik Arkadan Düğmeli Kot Tunik 6138MZ203 Açık Kot

  8

  Modaselvim Tunik Yarım Düğmeli Bürümcük Tunik 1005MRT754 Asit

  7

  Modaselvim FIRSAT ÜRÜNÜ Eteği Piliseli Sandy Takım 4176AF356 Siyah

  9

  Modaselvim Tunik Arma Detaylı Tesettür Tunik 1010YNS793 İndigo

  9

  Modaselvim Tunik Arma Detaylı Tesettür Tunik 1010YNS793 Asit
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.