sadsad x
asdasd

Bluz Gömlek

Bahar döneminde ve özellikle yaz aylarında tercih edilen bluz ve gömlek seçenekleri ile şık bir görünüm sağlamak mümkündür. Modaselvim, geniş ürün skalası ile her zevke ve ilgi alanına uygun olarak ürün temini yapmaktadır. Her yaşa hitap eden modelleri ile spor ve klasik giyime öncülük etmektedir. Günümüz modasında renkli parçalar, farklı dokuya sahip kumaşlar trend haline gelmektedir. Modaselvim, bu değişimleri yakından takip ederek kişilerinin vücut yapısına uygun birçok ürün satışa sunmaktadır. Uzun ömürlü ürünleri sayesinde hesaplı alışverişin adresi olmaktadır.

Kaliteli Üretim, Farklı Model Seçenekleri

Ürünlerin en belirgin özelliği kumaş kalitesidir. Yıllarca deforme olmadan kullanılabilen bluz ve gömlekler devamlılık sağlamaktadır. Uygun sıcaklık derecesinde yıkanabilmekte ve yıkama sırasında herhangi bir zarar görmemektedir. Farklı model seçenekleri ile her giyim tarzına uygun ürünler bulunmaktadır. Kısa ve uzun model boyları ile ürün çeşitliliği sağlanmaktadır. Boyun kısmında yer alan kurdele detayları ile ürünlere farklı bir hava ve dokunuş kazandırılmıştır.

Geniş Renk Seçeneği ve Kusursuz Kesim Modelleri

Spor giyim tarzını seven insanlar için farklı modellerde üretilmiş yumuşak dokulu bluzlar bulunmaktadır. Ayrıca düğmeli gömlekler ile bahar aylarında rahat bir kombin oluşturulabilmektedir. Özel günlerde sıklıklar tercih edilen bel kemerli modeller çok zarif ve şık durmaktadır. Kısa modeller genelde farklı etekler ile kombinlenmektedir. Ayrıca uzun bluz gömlek modelleri, pantolonlar ile tercih edildiğinde şık bir görünüm oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra farklı kol kesimleri ile modaya ayak uydurmak mümkündür. Özellikle balon kol kesimli bluz ve gömlekler bu yılın trendleri arasındadır.

Kesintisiz İletişim İle Keyifli Alışveriş

Moda Selvim, ürün çeşitliliğinin yanı sıra kullanıcılarına keyifli bir alışveriş deneyimi için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Çeşitli indirimler ile kullanıcıların cep dostu olmaktadır. Ayrıca farklı ödeme seçenekleri ve taksit imkanları ile kolay ödeme imkanı sağlamaktadır. Kişiler, ürün siparişi verdiğinde kargo sürecini kargo takip bölümünden takip edebilmektedir. Ayrıca ürün bilgisi, satın alma işlemi, üyelik gibi işlemler için yardım ve destek hattını kullanabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar sürekli iletişim sağlayarak yaşadıkları herhangi bir problemi kısa sürede çözüme ulaştırabilmektedir.

Filtrele

6

Modaselvim Bluz ve Gömlek Cep Detaylı Bürümcük Gömlek 1538NWS799 Siyah
İndirim
  İndirim

8

Modaselvim %70'E VARAN İNDİRİM Tek Cepli Ekose Gömlek 9586AYD574 Bordo
İndirim
  İndirim

8

Modaselvim %70'E VARAN İNDİRİM Tek Cepli Ekose Gömlek 9586AYD574 Gri
İndirim
  İndirim

8

Modaselvim %70'E VARAN İNDİRİM Tek Cepli Ekose Gömlek 9586AYD574 Tarçın
İndirim
  İndirim

8

Modaselvim %70'E VARAN İNDİRİM Tek Cepli Ekose Gömlek 9586AYD574 Açık Taba
İndirim
  İndirim

8

Modaselvim %70'E VARAN İNDİRİM Cep Detaylı Ekose Gömlek 9581AYD574 Haki
İndirim
  İndirim

8

Modaselvim %70'E VARAN İNDİRİM Cep Detaylı Ekose Gömlek 9581AYD574 Bordo
İndirim
  İndirim

8

Modaselvim %70'E VARAN İNDİRİM Cep Detaylı Ekose Gömlek 9581AYD574 Tarçın
İndirim
  İndirim

8

Modaselvim %70'E VARAN İNDİRİM Cep Detaylı Ekose Gömlek 9581AYD574 Antrasit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.