blogtr.jpg (267 KB)

Yazlık Ferace Nedir?

10 Temmuz 2024

Ferace, kullanıcıya son trend renkler ve modellerle sunulmaktadır. Modaselvim.com ürünleri arasında bir birinden güzel modellerle Medine ipeğinden üretilmiş bulunmaktadır.

Yazlık Ferace Modelleri̇nde Ön Plana Çıkan Ürünler Nelerdi̇r?

06 Haziran 2024

Tesettür giyim kapsamında ürün alternatifinin oldukça bol olduğu bilinmektedir. Özellikle bu konuda feraceler için dikkat çekici demek mümkündür.

Ferace Çeşitleri ve Kullanımı

07 Mart 2024

Ferace, başta İslam kültüründe olmak üzere birçok Orta Doğu ve Asya ülkesinde kadınlar tarafından tercih edilen geleneksel bir giysi türüdür. Kelime anlamı olarak "örtücü" veya "peçe" anlamına gelir.

Yazlık Balon Kol Ferace Modelleri Nelerdir?

22 Haziran 2023

Tesettür giyim olarak günümüzde dış giyim kategorisinde tercih edilmiş feracelerin birçok farklı modellerini bulmak mümkündür. 

Tesettür Ferace Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

05 Haziran 2023

Tesettür giyim, birçok kadının tercih ettiği giyim tarzları arasında yer alır. Teknolojik gelişmeler ile birlikte tesettür giyim seçenekleri oldukça çoğalmıştır.

Son Moda Tesettür Ferace Modelleri Nelerdir?

08 Mart 2023

Gündelik yaşamda rahatlıktan yana olan hanımların severek tercih ettiği tesettür ferace modelleri dış giyim modasının ilk vazgeçilmez seçenekleri arasında kendine yer bulmuştur. Yenilenmiş tasarımları ile birlikte her yaşa ve her zevke yanıt verebilen ferace modelleri konforlu kullanımı sayesinde hayatı kolay kılmaktadır.

Balon Kol Ferace Modelleri Nelerdir?

06 Mart 2023

Ferace birçok hanımın severek giydiği dış giyim parçalarından bir tanesidir. Rahat olmasının yanı sıra model çeşitliliğinin de bir hayli fazla olması muhafazakar hanımların dikkatini çekmektedir.

Ferace Seçiminde Önemli Noktalar

24 Ocak 2023

Ferace tesettürlü hanımların dış giyimlerinde özellikle yaz mevsiminde tercih ettikleri önemli bir parçadır. Son zamanlarda daha çok kullanılır olması feraceyi moda haline getirmiştir. Bu durum da renk renk, model model birçok ferace çeşidinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Ferace Neden Tercih Edilir?

30 Aralık 2022

Ferace, Türk giyim geleneğinin kadim giysilerinden biridir. Ayrıca Osmanlı İmparatorluğu döneminde sadece kadınlar değil erkekler de ferace giyinirdi.

Ferace Neden Tercih Edilir?

16 Aralık 2022

Eskiden beri günümüze kadar gelen Türk kadın kıyafetleri arasında bulunan bir kıyafet çeşidi olmaktadır. Genellikle iç giyim elbiselerin üstüne giyilen ferace oldukça bol bir giyecek olarak bilinmektedir.

Moda Selvim Farkıyla Ferace Nasıl Olmalı?

30 Eylül 2022

Tesettür hayatına İslam şartlarına uygun biçimde devam ettirmeyi seçmiş olan sevgili hanımlarımıza denmektedir. Tesettürün anahtar kelimesine indiğimiz zaman örtünmek, kelimesi bizle karşılamaktadır.

Moda Selvim Sezona Yakışacak Ferace Modelleri

19 Eylül 2022

Kıyafet modası içerisinde yer alan kategorilerden biri dış giyim ürünlerinin olduğu bölümdür. Bu alan kısa sürede herkesin kendi tarzına yönelik tercih ettiği dış giyim ürünlerinden oluşmaktadır.

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.