blogtr.jpg (267 KB)

Pardesü Nedir? Nasıl Giyilir?

18 Mart 2024

Tesettür giyim, dini inançları esas alan ve buna uygun kıyafetleri içeren bir giyim kategorisidir. Bu giyim kategorisinde tesettürlü kadınlar için birçok kıyafet modeli sunulur.

Pardösü Seçiminin Önemi Nedir?

27 Şubat 2024

Tesettür modası günümüzde farklı tarzlara hitap eden kıyafet ve aksesuar modelleri sunar. Çeşitli renk ve modellerde olan pardösüler de tesettür modasında yer alır. 

Yeni Sezon Pardesü Modelleri Nelerdir?

10 Kasım 2023

Farklı mevsimde ve sezonda giyilebilmesi sebebi ile seçilen giyim seçenekleri arasında pardesü ürünleri de tercih edilmelidir. Kadın ve erkek olmak üzere pek çok müşterisinin memnun kalıp şık bir şekilde üstünde taşımasını sağlamaktadır.

Pardesü Modellerinde Yeni Tarz Nedir?

09 Ekim 2023

Tesettür giyim içerisinde pardesü modelleri pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Her sezon bambaşka modeller ile hazırlanan bu ürünler şıklığı vitrinlere taşımaktadır.

Pardesü Seçerken Hangi Kriterlere Dikkat Edilmelidir?

06 Eylül 2023

Tesettür dış giyim kategorisinde sıklıkla kullanılan parçalar arasında pardesü yer almaktadır. Tesettür giyimin en önemli parçaları arasında yer alan vücut hatlarını ortaya çıkarmadan, giydiklerinde kendilerini rahat ve güvenli alan içerisinde bulunmasını sağlayan pardesü seçiminde dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli noktalar bulunmaktadır.

Hangi Pardesü Modelleri Bu Sezon Trend?

16 Ağustos 2023

Tesettürlü bayanların vazgeçilmez ürünlerin başında pardesü gelmektedir. Dış giyim parçası olan pardesüler sıklıkla kullanılmaktadır.

Pardesü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

19 Temmuz 2023

Omuzdan ayak bileklerine kadar uzun olan hem yaz hem kış için çeşitleri bulunan bir elbise olan giysi türlerine pardesü adı verilmektedir. Tesettürlü olan bayanlar bu giysi türünü daha fazla tercih edilir.

Pardesü Nerede Kullanılmaktadır ?

26 Mayıs 2023

Pardesü dış giyimin bir parçasıdır. Son derece şık ve kullanışlı olan bu ürün birçok bayan tarafından da sevilmektedir. Çeşitli şekillerde kombin edilebilen bu parçanın çok fazla modeli de var.

Pardesü Modelleri Nelerdir?

24 Mart 2023

Tesettür giyimi adına pardesü modellerinin yeri oldukça önemlidir. Muhafazakar hanımların çoğu pardesü kullanmayı tercih ediyor. 

Pardesü Modelleri ve Seçenekleri Nelerdir?

14 Şubat 2023

Pardesü modelleri her mevsim giyilebilir. Dışarı çıkarken daha çok tesettürlü kadınların kurtarıcı parçasıdır. Kışlık tesettür pardesü modelleri astarlı ve kalın kumaşlar olacak şekilde üretilir. Kışlık pardesüler ile soğuktan kolayca korunabilirsiniz.

Tesettür Giyimde En Çok Tercih Edilen Pardesü

22 Kasım 2022

Tesettür giyim ürünleri farklı model, renk ve kalıp seçenekleriyle gün geçtikçe çeşitlendirilmektedir. Günümüzde her tarza, yaşa ve bütçeye uygun tesettür giyim ürünleri bulmak oldukça kolaydır.

Sonbaharın Kurtarıcı Giyimi Pardesü

10 Ekim 2022

Pardesü önceleri daha çok tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilen bir dış giyim ürünüyken artık birçok kişi tarafından en sık tercih edilen seçeneklerden biri haline gelmiştir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.