blogtr.jpg (267 KB)

Modaselvim 2024 İlkbahar/Yaz

09 Mayıs 2024

Modaselvim, tesettür giyim alanında son derece bilinen ve sevilen marka en uygun fiyata en kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Tesettür Giyimde Yeni Sezon Modası Nedir?

24 Kasım 2023

Tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği tunik ve elbiselerde yeni sezonda spor giyimin daha çok öne çıktığını görmekteyiz. Sadeleşen giyim tarzlarında hakim olan moda düğme detayı ve asimetrik desenlerdir.

Yeni Sezon Tesettür Modası Nasıldır?

12 Ekim 2023

Son yıllarda yeni sezon tesettür modası söz konusu olduğunda tesettürlü bayanlar için seçenekler oldukça fazladır. Tesettürlü bayanların zevk ve şıklığına hitap eden uzun elbiseler 2023 yılına damgasını vuruyor.

Yeni Sezon Tesettür Parçalar Nelerdir?

15 Ağustos 2023

Sezon içerisinde birbirinden farklı tesettür ürün hazırlanmaktadır. Her biri kaliteli şekilde hazırlanan bu parçalar görselliği yüksek ürünlerdir.

Yeni Sezon Tesettür Giyimde Hangi Ürünler Öne Çıkmaktadır?

14 Ağustos 2023

Yeni sezon ürünlerinin tesettür giyim içerisinde oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yeni sezon geldiği zaman tesettürlü hanımlar hayli heyecanlı olmaktadırlar. 

Yeni Sezon Tesettür Modeller

06 Temmuz 2023

Moda, her dönem yenilenen ve yeni tasarımlar içeren bir alandır. Birçok kişi de yeni sezon ürünleri takip eder. Tesettür giyimde de her dönem moda değişmekte ve döneme uygun kıyafetler ortaya çıkmaktadır.

Yeni Sezon Tesettür Giyim Nedir?

05 Temmuz 2023

Muhafazakâr hanımların din kurallarına uygun bir şekilde giyinme şekline tesettür giyim denmektedir. Tesettür giyim son yıllarda oldukça fazla gelişmiştir, gelişmeye de devam etmektedir. 

Yeni Sezon Tesettür Modası Nelerdir?

15 Mayıs 2023

Yeni sezon tesettür ürünleri denilince ilk akla gelen uçuş uçuş elbiseler oluyor. Yaz sezonunun açılması ve yeni sezon ürünlerin raflarda yerini almasıyla birlikte tasarımlar da dikkat çekmeye başlıyor.

Yeni Sezonda Hangi Parçalar Kullanılmalı?

12 Nisan 2023

Moda her sezon yenileniyor ve değişiyor. Trend parçalar ve renkler de farklı seçeneklerle sunmaya başlandı. Özellikle bahar ve yaz sezonu en cıvıl cıvıl sezondur. Geniş ürün yelpazesi ile bayanların tercih yapması biraz zorlaşabilir.

Yeni Sezon Tesettür Modası Nasıldır?

20 Mart 2023

Son zamanların tesettür trendleri moda akımları değiştikçe farklılık göstermeye devam ediyor. Tesettür modasındaki gelişmeler üst giyim, dış giyim ve başörtü modellerinde de kendini gösteriyor.

Tesettür Giyimde Yeni Sezon Modelleri Ve Modası

13 Mart 2023

Tesettür giyim son yıllarda gittikçe gelişen ve en modern tarzları yansıtan bir giyim sektörüdür. Muhafazakâr hanımların din kurallarına uygun giyim sağlayan tarzına tesettür giyim denmektedir.

Tesettür Giyim Ürünlerinde En Rahat Parçalar Nelerdir?

09 Mart 2023

Sezon içerisinde pek çok kişi kendi tarzını bulma adına modayı yakından takip etmektedir. Moda öncü parçalarının tümü tesettür sitemiz içerisinde yer almaktadır.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.