Hangi Ferace Modelleri Daha Çok Kullanılıyor?

Hangi Ferace Modelleri Daha Çok Kullanılıyor?

22 Haziran 2017

Kadınların şık olmak için arayışta olacağı bir diğer kıyafet ise dış giyim için olanlardır. Her ne kadar bir ortam içerisine girerken üzerlerindeki kıyafetin estetik olarak kusursuz olması önemli olsa da ilk izlenim olan dış giyim kıyafetleri de önemli olmaktadır. Bu sebeple ferace modelleri hem yaz ayları hem de kış ayları için son derece ideal seçimler olmaktadır. Çünkü feraceler yeri geldiğinde kış ayları için giyilen paltoların dahi yerine giyilebilen aksesuar gibi kullanılabilen modellere de sahip olabilmektedir. Oldukça fonksiyonel kullanım özelliğinden dolayı fazlasıyla tercih edilebilen ferace modellerinde de elbette her sene değişen tasarımlara yer verilmektedir. 

Uzun ferace modelleri 

Genellikle ferace modellerinde sezon için dizayn edilen tasarımlarda sade olan stillere yer verilmiştir. Ancak bununla birlikte ufak detaylandırmalarla göze hitap eden alternatifler sunulmaktadır. Öncelikle rahat kullanımı ön plana çıkartılmaktadır. Tıpkı bir giy çık kolaylığında kadınlar için tasarlanan ferace modelleri kimi zaman kol ve yaka kenarlarında kullanılan farklı stillerle vitrinlerdeki yerlerini almaya başlamaktadır. Bazı modellerinde yarasa kol misali olan görüntüsüyle aynı zamanda vücudu tam olarak sarmamasıyla ve uzun boya sahip olmasıyla kış aylarında sıcak tutan bir seçenek olmaktadır. Ayrıca elbiseye benzer bir yapıya sahip olmalarından dolayı da son derece rahat kullanılmaktadır. 

Kısa ferace modelleri 

Kısa boya sahip olan ferace modellerinde ise iki ayrı boy ölçüsü kullanılmaktadır. Birinci alternatif olarak midi boy denilebilecek diz altından biraz daha uzun olan boy ölçüsüdür. Bu ferace modelleri daha fazla palto görüntüsünü yansıtan stillerdedir. Diğer seçenek ise baseni örten boy ölçüsüdür. Bu ferace modellerinde ise ağırlıklı olarak yarasa kol ya da pançoya benzer stillerle şıklığın farklılaştırılması düşünülerek hareket edilmiştir. Bazı ferace modellerinde ise nakışlar kullanılabilmektedir.

Özellikle ön göğüs kısmında kullanılan oldukça güzel nakış işlemeler sayesinde estetik görüntü daha da zenginleştirilmiştir. Böylelikle farklı zevklere sahip her kadın için alternatifler oluşturulmuştur. Ayrıca ferace fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde etiketlere yansıtılarak ulaşabileceği kişi sayısını da arttırmıştır. Farklı tarz yakalamak ve modern bir görüntü isteyen kadınlar için de seçenek olabilecek ferace modelleri kesinlikle dış giyim için değerlendirilebilecek kıyafetlerden olduğunu göstermektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.