Ferace İle Nasıl Kombin Yapılabilir ?

Ferace İle Nasıl Kombin Yapılabilir ?

08 Haziran 2017

Ferace modelleri her tesettürlü bayanın ilgisini çekmektedir. Özellikle de tesettür modasında kullanılan modern ve farklı çizgiler sayesinde, parçalarda daha renkli detaylar yer alıyor. Sunulan ferace modelleri artık daha farklı bir tarza sahip. Bu durumda bayanlar her yerde kendi tarzlarını da oluşturabilir. 

Ferace İle Farklı Kombin Seçenekleri 

Her sezon farklı detaylarla bütünleşen ferace modelleri ile farklı tarzlar yaratılabilir. Genelde yaz aylarında serin tutan kumaşlardan ferace üretilmektedir. Çizgili, desenli ve sade bir şıklık sunan bu ferace modelleri ile her bayan şık olabilir. Ferace modelinin rengi, deseni kombini etkileyecektir. Çünkü ferace boydan uzun olan ve farklı detaylara sahip olan ana parçadır. Ferace rengine uygun bir eşarp, şık ve farklı bir hava katabilir. Eşarbın seçimi ferace modeline uyumlu olmalıdır. 

Kombin oluştururken, karışık bir görüntü vermemek gerekir. Bunun için de ferace rengini esas almak lazım. Bunun için eğer ferace desenli ve çizgili ise, çok fazla detay kullanılmışsa, sade ve mat bir eşarp tercih edilmelidir. Sade, detayları az olan bir ferace ile desenli ve çizgili bir eşarp tercih edilebilir. Eğer tesettürlü bayanlar klasik bir görüntü vermek istiyorlarsa daha çok düz renkler tercih etmeliler. Çizgiler, geometrik desenler spor bir kombin için uygun olacaktır. 

 Yeni Sezon Ferace Modellerinin Farkı 

Yeni sezon için sunulan tesettür ferace seçenekleri çok geniş modellere sahiptir. İşleme detayı, yandan düğmeler, fiyonk gibi birçok detay ürünlerde kullanılmıştır. Etek kısmına doğru genişleyen ferace modelleri sıkça tercih ediliyor. Fermuarlı, kemerli modeller de her daim bayanlar tarafından büyük ilgi görmüştür. Yaz aylarında biraz daha ince kumaşlar sunuluyor ve bu detay terlemeyi engelliyor. Daha çok dış giyim parçası olarak bilinen ferace modelleri, günümüzde birçok şekilde kullanılmaktadır. 

Ferace modellerinin renkleri de farklı tarzlara hitap etmektedir. Açık krem renkler, bordo, su yeşili, şarabi gibi renkler bu sezon dikkat çekmektedir. Ferace modelleri sade tasarımları ve renkleri ile değil, uygun fiyat seçenekleri ile bayanların yüzünü güldürüyor. Kaliteli ve şık modelleri çok uygun fiyatlarla sahip olmak mümkün. Aynı zamanda sık sık indirimler ve kampanyalar da düzenlenmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.