Ferace Almadan Önce Moda Selvim'i Ziyaret Edin

Ferace Almadan Önce Moda Selvim'i Ziyaret Edin

16 Haziran 2017

Ferace, bayanların dışarıda giydikleri mantoya benzeyen, arka tarafı bol kesimli olan ve yakası olmayan ayaklara kadar uzanan bir üst kıyafetidir. Eskiden pek kullanılmayan feraceler günümüzde moda trendleri arasındaki yerini almıştır. Feraceler bol olması sebebiyle bayanların çok fazla rahat etmesini sağlayan bu sebeple de çok tercih edilen kıyafettir. Çeşitli renklerde ve modellerde ürettiğimiz feracelerimiz Moda Selvim sitemizde siz müşterilerimize uygun fiyatta satışa sunulmaktadır. Sizde uygun fiyattaki çeşitli ferace modellerimizi görmek isterseniz modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 FERACENİN HANGİ ÖZELLİKLERİ TERCİH EDİLMESİNİ SAĞLAR?

 

            Ferace bol bir kıyafet olduğu için tercih edilmesindeki en önemli sebep budur. Genelde sade olarak üretilen ferace modelleri çok fazla şaşalı ürünleri sevmeyenlerin sade feraceleri tercih etmesini sağlamıştır. Bol olmasından dolayı ferace giyen kişinin vücut hatları belli olmamaktadır. Bu nedenle de kapalı giyinen bayanların son dönemlerdeki ilk tercihi ferace olmaktadır.

 

            Ferace tek tip ve tek renkte bir model olduğu için ayrıca uzun olduğu için bayanları kıyafetin üzerine veya altına ne giysem derdinden kurtarmaktadır. Bu da bayanların ferace seçiminde önemli bir etkendir. Mantolara göre yakaları geniş değildir ve daha uzundur. Ayrıca feracelerin üretildiği kumaş sadece 3 veya 4 ülkede üretilebilen kaliteli kumaşlardır. Sıradan kumaşlardan kalite yönünden çok öndedir ve bayanlarda bu nedenle feraceyi almayı daha çok tercih etmektedir. Kumaş özelliğinden dolayı serin tutmaktadır.

 

            Özellikle yaz aylarında bayanları bu konuda rahat ettirmektedir. Bir diğer önemli özelliği ise ütü gerektirmeyen bir kumaş yapısıdır. Ferace yıkandıktan sonra ütü yapılmadan giyilebilmektedir. Buda bayanlara zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bu kumaşların renkleri de hemen solmayan dayanıklı kumaşlardır. Kumaş özellikleri sitemizde ferace kategorisinde yer alan ferace modellerinin alt kısmında yazılmaktadır. Hangi modelin hangi kumaş türünden yapıldığını bu sayede görebilmektesiniz. Ferace seçimi yaparken bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlar aşağıda anlatılmıştır.

 

 1 ) Seçilecek olan ferace kesinlikle dar olmamalıdır. Feracenin temel özelliği bol olmasıdır.

 2 ) Kaliteli kumaş seçimi ferace için önemlidir. Kaliteli kumaşla yapılmış olan feraceler daha şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlar.

 3 ) Genelde sade olması gereken feracelerde çok fazla nakış ve süslü işlemeler olmasına dikkat edin. Moda Selvim tesettür giyim sitesi olarak bu noktaları göz önüne alarak herkesin tarzına ve zevkine hitap edecek modeller sitemizde yerini almıştır. Uygun fiyatlarla ve yapılan kampanyalarla siz de güzel feracelere sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.