En Son Model Ferace Modelleri Nelerdir?

En Son Model Ferace Modelleri Nelerdir?

16 Haziran 2017

Hanımların ferace tercih etmesindeki en büyük etken, kendilerine vaat edilen şıklık ve rahatlık üstelik bir de kumaşın kaliteli oluşunu bu kombine eklersek, terlemeden, rahatsızlık duymadan, yaz aylarında ve kış aylarında dolaplarında en çok kullandıkları, kombinlere en yakışan parçadır. Elbise şıklığında feraceler, kadınları alımlı göstermek konusunda muhteşem parçalar. Tesettürlü hanımların dolaplarında birden çok bulunan, renk renk kullandıkları ferace modelleri, yaz aylarında da aynı şekilde yeni kataloglar ile piyasaya damgasını vurmuş durumda. 

 EN İYİ FERACE MODELLERİ NEYE GÖRE SEÇİLİR?

Kumaşın yapısı ferace modellerinin arasında rahatlıkla bir seçim yapabilmek için en iyi kıstaslardan biri. Kumaşın kaliteli, rengin kadınların talep ettiği renklerde, boyu ve rahatlığı ise kadını rahatsız etmeyecek, arzu ettiği biçimde olması çok önemli. Genel olarak koyu renklerin hakim olduğu ferace modasında önleri düğmeli, altın, gümüş renkleri ile bezenmiş fermuarlı, belden yukarısına kadar önü düğmeli ve etekleri dantel bezeli, etnik desenlerle yaka kısmı taçlandırılmış ve belden kemerli ve büzmeli gibi birçok seçenek bulunuyor. Moda Selvim bu konuda tesettürlü hanımlara büyük bir katalog sunarak, tercih yapmalarını kolaylaştırmış ve koleksiyonlarına birbirinden harika parçalar katmış. 

Çiçek desenli feraceler yaz aylarında daha çok tercih ediliyor. Fiyatları her bütçeye uygun olan bu modeller kadınlar için mükemmel rahatlığı vaat ediyor. Yine en çok tercih edilen modeller arasında boyun kısmında fiyonk veya dantel bezeli aynı kumaştan eteklerde de ek yapılmış ferace modelleri bulunuyor. 

 GENÇ TESETTÜR MODASINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN FERACE MODELİ HANGİSİ?

 

            Genç tesettür giyimde ise tercih edilen modeller daha çok belden kemerli ferace modelleri. Tek renk, sade ve dümdüz olarak aşağı inen bu modeller, belden büzgü kemerli veya incecik bir kemer ile kombin edilerek gençlere daha farklı bir görünüm katıyor. Bu modellerde ise en çok tercih edilen renkler uçuk pembe ve koyu mavi renkleri. Bu tarz ferace modelleri gençlerin daha çok tercih ettiği tip modeller çünkü hem daha spor hem de rahat hissetmelerini ve son derece güzel görünmelerini sağlıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.