Abiyede Etek - Ceket Tasarımı Modası Nedir?

Abiyede Etek - Ceket Tasarımı Modası Nedir?

24 Mayıs 2017

Bayan giyiminin trend tasarımı olan etek - ceket tasarımlı abiye kıyafetler yeni dönemin modası oluyor. Bu tasarımlarda abiye kıyafetler etek ve ceket biçiminde ayrı ayrı ele alınırken işlev olarak da özel günlerde ve iş hayatında giymeye göre tasarlanmış modellerdir. Kullanışlı yapısı ile bayanların tercihi olan bu etek ceket tasarımlı abiye kıyafetler hem zarif hem de işlevsel olması nedeniyle son dönemde sıkça tercih ediliyor. 

Etek Ceket Tasarımı Detayları 

Etek ceket tasarımı modellere bakıldığında öne çıkan ilk seçenek ceket dizaynlı işlemeli abiye modelidir. Bu abiye modeli bayanların tercihine göre her renkte tasarım sunarken sabit renk olarak göğüs işlemesi ve manşet işlemesi bulunuyor. Bu işlemeler altın renginde almakta olup kombinleme yapan bayanlar eşarp ve ayakkabı tercihleri yanında çanta tercihlerini de altın renginde seçmeye özen göstermelilerdir. Bu kıyafetin kullanım amacı olarak özel günlerde giymeye kadar tasarlanmış olup aynı zamanda iş kadınları ofis ortamında bu kıyafeti giyebilirler. Bu yönüyle fonksiyonel bir kıyafet tercihi olan ceket görünümlü abiye kıyafeti hem zarif hem de kullanışlı olması ile özel bir tercihtir. 

Neden Etek - Ceket Tasarımı Çok Tercih Ediliyor

Etek ceket tasarımlı abiye kıyafetler işlevsel tasarımlı olması yönüyle bayanların tercihi oluyor. Bu kıyafetler davet, nişan, düğün gibi ortamlarda gelebildiği gibi iş hayatı için de ideal bir tercihtir. Tasarım olarak zarif bir tasarıma sahip olan bu tasarımlar dış görünümü ile iş ortamında giyilebilirken aynı zamanda özel davetlerde de giyilebilmesi ile bayanlara fonksiyonel giyim tercihi oluşturuyor. Bu tasarımların çok sık tercih edilmesinin bir diğer nedeni de tasarımında bulunan modern çizgilerdir. Klasik anlamda abiye kıyafetleri değiştiren ve abiye kıyafetleri modern bir tasarıma dönüştüren bu modeller çağdaş çizgiler ve çağdaş tasarımlarla abiye kıyafetleri modern bir görünüme kavuşturuyor. Bu nedenle bayanların klasik görünümünden uzaklaşarak modern görünümde tesettür giyim tercihi arayışında olan bayanların ilk tercih olan bu modeller etek ve ceket kısmı ile uyumlu olarak tasarlanmış ve bayanlara sunulmuştur. Bu noktada bayanlar etek ceket tasarımlı abiye kıyafetin dizaynında eklemeler yapma imkânına sahip olup çanta, eşarp, ayakkabı ve kemer gibi aksesuarlarla bu kıyafetleri donatabilirler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.