blogtr.jpg (267 KB)

Çok Fazla Satılan Ferace Modelleri Hangileridir?

16 Haziran 2017

Ayak bileklerine kadar uzanan ve tek ren olarak tasarlanan ferace modelleri tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Büyük Beden Renkli Ferace Modası Nasıl Olmalıdır ?

16 Haziran 2017

Büyük beden ölçülerine sahip olan bayanların eskiden kıyafet seçimlerinde sıkıntılar ve kısıtlamalar yaşanmaktaydı. Her geçen gün gelişen giyim sektörü sayesinde ünlü markaların tasarımları sayesinde bu kısıtlamalar yaşanmamaktadır. 

2017 Yılı Ferace Modası

16 Haziran 2017

Tesettürlü bayanların severek kullandığı özellikle son yıllara damgasını vuran ürünlerden birisidir ferace. Dışarıda kullanımı kolay ve rahat olduğu için birçok kesim tarafından kaban ve pardüselerin yerine özellikle de ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilir.

2017 Ferace Modası Nelerdir?

16 Haziran 2017

Modayı yakından takip eden ve özellikle günlük hayatta ferace şıklığı ve rahatlığından vazgeçemeyen bayanlar için 2017 yılının trend olan ferace modellerini makalemizde topladık.

Tesettür Giyimde Mevlana Ferace Nedir?

16 Haziran 2017

Tesettür giyimde ferace modelleri hem günlük, hem de özel gün ve davetlerde rahatlığı ve şıklığı beraberinde getiriyor. Özellikle yeni sezon Mevlana türleri bu şıklığı ve rahatlığı iki katına çıkartıyor. 

Bu Yılın Tesettür Modasında Neler Var?

10 Haziran 2017

Bu Sezon Tesettür Modasında En Çok Hangi Modelleri Göreceğiz?

Ferace İle Nasıl Kombin Yapılabilir ?

08 Haziran 2017

Ferace modelleri her tesettürlü bayanın ilgisini çekmektedir. Özellikle de tesettür modasında kullanılan modern ve farklı çizgiler sayesinde, parçalarda daha renkli detaylar yer alıyor. 

Tesettür Modasında Düğün Şıklığı

03 Haziran 2017

Yaklaşan yaz mevsimi ile birlikte düğünlerde de hızlı bir artış başladı. Düğün demek tatlı bir telaş demektir. Hal böyle olunca yemekten, düğünün yapılacağı mekâna; ikramlıklardan düğünde giyilecek elbise ve kullanılacak aksesuarlara kadar her ayrıntı kendi çapında önem arz etmeye başlamaktadır.

2017 Tesettür Abiye Trendleri Nelerdir ?

02 Haziran 2017

Her kadının abiye modellerine karşı yoğun bir ilgisi bulunmaktadır. Özellikle tesettür abiye modellerinin son zamanlarda çok şık olması ve göz alıcı bir tasarım ile sunulması nedeni ile tesettürlü kadınlarında özel davetler için başarılı kombin yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. 

Abiyede Etek - Ceket Tasarımı Modası Nedir?

24 Mayıs 2017

Bayan giyiminin trend tasarımı olan etek - ceket tasarımlı abiye kıyafetler yeni dönemin modası oluyor. Bu tasarımlarda abiye kıyafetler etek ve ceket biçiminde ayrı ayrı ele alınırken işlev olarak da özel günlerde ve iş hayatında giymeye göre tasarlanmış modellerdir. 

Nişan Organizasyonlarında Hangi Abiye Modeli Tercih Edilir?

24 Mayıs 2017

Bayanların önemi aktivitelerden biri olan ve kıyafetleri ve tarzları ile bulunduğu ortamda dikkat çektikleri nişan organizasyonlar, tesettür abiye kıyafeti tercihleri ile özel birer etkinliğe dönüşüyor.

Tesettür Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

24 Mayıs 2017

Tesettür abiye seçimi yapılırken birtakım önemli kriterler göz önünde bulundurularak etkin ve doğru şekilde tesettür abiye seçimi yapılır. Tesettür abiye seçiminde bayanların dikkatli olması gereken noktaları özetlersek şu konulara değinebiliriz.

1 2 3 .... 91 92 93 94
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.