blogtr.jpg (267 KB)

2017 Tesettür Tunik Modelleri Nasıl?

21 Haziran 2017

Şıklığı ve kullanım kolaylığı ile tesettürlü bayanların her mevsimin vazgeçilmez parçası tesettür tunikler…  Farklı renkleri ile çok rahat kombin yapacağınız tesettür tunikler tesettür günlük giyimin vazgeçilmez parçası olmaya devam ediyor.

Tesettür Abiye Elbise Modellerinde 2017 Moda Renkleri

20 Haziran 2017

Tesettür dünyasının en gözde ve özel parçalar arasında abiyeler olduğunu söyleyebiliriz. Her yaz sezonuna hızlı giriş yapan binbir çeşit model ve renk seçenekleri ile moda dünyasına giriş yapıyor.

Tesettür Giyimde Abiye Şıklığı

20 Haziran 2017

Özel günlerin ve düğünlerin, gecelerin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan abiye giyim. Artık tesettürlü bayanlar içinde çok önemli. Peki bu sene tesettür abiye modasında neler var?

 

 

 

Hardal Sarısı Renk Nasıl Kombinlenir?

20 Haziran 2017

Her yılın vazgeçilmez rengi olan hardal sarısı.. 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonu renk modasına baktığmız zaman da sanırım bu yazın vazgeçilmezi rengini hardal sarısı diyebiliriz.

 

 

Ferace Modellerinin Günümüz Ve Geleceğinde Yaşanacaklar Nelerdir?

20 Haziran 2017

Ferace, sunduğu özellikler ile tesettür modası içinde farklı etkinliklere sahip olan bir ürün olarak, kullanıcıları için yeniliklerini sürdürmektedir.

Nasıl Ferace Modeli Tercih Edilmelidir?

20 Haziran 2017

Çaba göstermeden yapılan şıklık için tek alternatif ferace modelleri olmaktadır. Şık bir tarz oluşturmak için çok fazla paralar harcamanıza gerek kalmaması için indirim günlerini takip etmeniz gerekmektedir.

2017 Günlük Tesettür Kombinleri Nasıl Olmalı?

19 Haziran 2017

Günlük tesettür modası deyince bayanların aklıma bir sürü kıyafetler geliyor. Elbisesinden tutun, tuniği, eteği, şalı, eşarbı… Bu parçaları kombinlemek biz bayanlara bazen zor geldiği durumlarda işte yapılması gerekenler...

Ferace Modellerinde Yeni Yılın Getirdiği Yenilikler Nelerdir?

16 Haziran 2017

Günümüz moda anlayışlarının gelişmesi ile beraber, moda çevreleri içinde de farklı görüşlerin hâkim olmaya başladığı gözlemlenmiştir. 

Ferace Almadan Önce Moda Selvim'i Ziyaret Edin

16 Haziran 2017

Ferace, bayanların dışarıda giydikleri mantoya benzeyen, arka tarafı bol kesimli olan ve yakası olmayan ayaklara kadar uzanan bir üst kıyafetidir. 

Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

16 Haziran 2017

Ferace özellikle son yıllarda tesettür giyim de yerini almış ve hala da trend olan ürünler arasındadır. Ülkemizde de birçok bayan özellikle de yaz aylarında dış kıyafet olarak ferace tercih etmektedirler.

Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

16 Haziran 2017

Son dönemlerde tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasına giyen ve kadınların kıyafet dolaplarında yer edinen ferace kıyafetlerin tercih edilmesinin sebebi bayanların rahatlığına ve kolay hareket edebilmelerine olanak sağlayarak tasarlanmış olmasıdır.

En Son Model Ferace Modelleri Nelerdir?

16 Haziran 2017

Hanımların ferace tercih etmesindeki en büyük etken, kendilerine vaat edilen şıklık ve rahatlık üstelik bir de kumaşın kaliteli oluşunu bu kombine eklersek, terlemeden, rahatsızlık duymadan, yaz aylarında ve kış aylarında dolaplarında en çok kullandıkları, kombinlere en yakışan parçadır.

1 2 3 .... 90 91 92 93 94
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.