blogtr.jpg (267 KB)

Pardesü Nedir? Nasıl Giyilir?

18 Mart 2024

Tesettür giyim, dini inançları esas alan ve buna uygun kıyafetleri içeren bir giyim kategorisidir. Bu giyim kategorisinde tesettürlü kadınlar için birçok kıyafet modeli sunulur.

Tesettür Giyimde Abiye Tarzının Önemli Detayları Nelerdir?

12 Mart 2024

Tesettür giyim tarzında özellikle abiye modeller düğün, nişan tarzında özel günlerde ön plana çıkmaktadır. Tercih edilme seviyesine göre değerlendirildiğinde şık modeller özellikle modaselvim.com dünyasında geniş bir yelpaze oluşturmaktadır.

Tesettür Dış Giyim Nasıl Olmalıdır?

11 Mart 2024

Kadınlar için giyim tercihi oldukça önem taşımaktadır. Özellikle doğru kombinler yapılarak şık ve güzel bir görünüm sağlanabilir.

Ferace Çeşitleri ve Kullanımı

07 Mart 2024

Ferace, başta İslam kültüründe olmak üzere birçok Orta Doğu ve Asya ülkesinde kadınlar tarafından tercih edilen geleneksel bir giysi türüdür. Kelime anlamı olarak "örtücü" veya "peçe" anlamına gelir.

Moda Selvim İle Kombin Nasıl Yapılır?

05 Mart 2024

Konu giyim olunca kombin yapmak olmazsa olmazlardan olmaktadır. Her sezon farklı modellerin birbiriyle yarıştığı tesettür giyimde bu sene hazır kombinler ön plana çıkmaktadır. 

Modaselvim İle Tesettür Giyim Modelleri̇ Nelerdir?

04 Mart 2024

Hızla değişen ve gelişen tesettür giyim dünyasında birbirinden tarz kıyafetlerle sen de tarzını yaratabilirsin. Mevsimlere özel tasarlanmış birbirinden farklı yüzlerce model ve renk seçeneği arasından dilediğin ürünü seçebilirsin.

Tesettür Kaban Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

28 Şubat 2024

Tesettür giyimde doğru seçim yapmanın önem arz ettiği bilinmektedir. Özellikle kaban alırken daha dikkatli davranmak gerektiği görülmektedir.

Pardösü Seçiminin Önemi Nedir?

27 Şubat 2024

Tesettür modası günümüzde farklı tarzlara hitap eden kıyafet ve aksesuar modelleri sunar. Çeşitli renk ve modellerde olan pardösüler de tesettür modasında yer alır. 

Yeni Sezon Tesettür Giyim İndiriminde Neler Var?

23 Şubat 2024

Her sene yeni sezon itibariyle piyasaya sunulan giyim çeşitleri için indirimler önemli yer taşır. Çünkü yepyeni kıyafetleri çok daha uygun fiyatlar altında satın alma imkanı elde edilir. 

Yeni Model Tesettür Elbiselerde Neler İlgi Çekiyor?

22 Şubat 2024

Yeni sezon itibariyle sunulmuş olan birbirinden şık tasarım altında tesettür elbise modelleri oldukça fazla ilgi çekmektedir. Özellikle bu yıl hem özel organizasyonlar hem de günlük yaşamda kullanılabilecek pek çok seçenek sunulmuş durumdadır.

Yeni Sezon Tesettür Kaban Modelleri Nedir?

19 Şubat 2024

Tesettür giyim ürünlerinin her biri özenli biçimde hazırlanmaktadır. Son sezon dış giyim ürünlerinde eşsiz parçalar sitemiz içerisinde yayınlanmaktadır. 

Tesettür Tunik Nereden Alınır?

13 Şubat 2024

Tesettür tunik, şık ve modern bir üst giyim eşyasıdır. Her zevkte ve bedende kullanıcıya uygun olarak sunulmaktadır. 

1 2 3 4 5 6 .... 93 94 95
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.